Про нас

Оксана Чмихало Оксана Чмихало
Засновниця «Академічного центру BN Global»
Наша місія

Значні зміни в суспільстві та бізнесі відбуваються тоді, коли несподівані події змушують нас експериментувати з новими ідеями.

Прямо зараз на наших очах у світі проводяться глобальні експерименти з навчанням. Обом системам освіти, як online, так і offline, вже важко справлятися зі своїми завданнями. Не виключено, що навіть вища освіта на кампусі скоро піде в небуття, а їй на зміну прийдуть online-лекції. Окрім цього, постійно зростаючий темп життя та прискорення усього світу створюють підґрунтя для трансформації.

Ефективним способом такої трансформації стане інтеграція online-освіти у звичну для нас освіту. Саме така гібридна модель може зробити освіту прийнятною та зручною для учнів у всьому світі.

Сьогодні саме online-освіта є світовим трендом, який задають США. Маючи великий досвід у сфері освіти за кордоном, ми вирішили привезти найкращі американські навчальні online-програми до шкіл по всьому світі, щоб ще більше дітей мали доступ до унікальних знань. Саме тому, ми пропонуємо школам партнерський проект «Подвійний диплом».

Ми впевнені, що зміни неминучі, і майбутнє освіти знаходиться у наших руках. Ми можемо скористатися цією можливістю й отримати з неї максимум або проґавити її.

Але як відомо, якщо хаос не можна зупинити, його необхідно очолити! Те ж саме й зі змінами: ми повинні їх очолити. Тому, ми запрошуємо вас зробити це разом!

Академічний центр BN Global
Академічний центр BN Global

Академічний центр BN Global був створений для допомоги у впровадженні програми online-освіти в локальну offline-школу.

Ми раді запропонувати унікальну освітню програму школярам, у яких є пристрасть до знань і наукових відкриттів.

Ви як школа зможете гарантувати своїм учням можливість отримання престижного міжнародного диплому разом із вашим дипломом.

Hudson Global Scholars
Hudson Global Scholars

Компанія Hudson Global Scholars була заснована командою досвідчених лідерів online-освіти.

Місія HGS — це допомога школярам в отриманні елітної американської освіти та їх підготовка до вступу в найкращі світові університети.

Мета компанії — дати школярам шанс використовувати всі можливості, які перед ними відкриваються.

The Providence Country Day School
The Providence Country Day School

The Providence Country Day School – це приватна школа у США, яка працює зі студентами 6-12 класів з усього світу.

Розташована школа PCD в місті Іст-Провіденс, штат Род-Айленд, і вважається однією з кращих приватних шкіл США від дня свого заснування у 1923 році. Сьогодні тут навчаються студенти із 45 різних країн.

Мета школи PCD – допомагати школярам з усього світу отримувати американську середню освіту й ставати незалежними мислителями та новаторами.

Hudson Global Hudson Global Scholars — це організація, яка належить фонду Sterling Partners Education Opportunity Fund

Sterling Partners — це приватний інвестиційний фонд із штаб-квартирою в Чикаго, Іллінойс, який чітко знає, як створювати великі компанії. З моменту свого заснування у 1983 році, Sterling інвестував мільярди доларів на купівлю та розвиток великої кількості підприємств. Девіз Sterling Partners — це «Натхненне зростання». Фонд втілює свій девіз шляхом надання підтримки управлінським командам компаній. Співробітники Sterling вірять в ідеї та ідеали, в людей та партнерські відносини, які забезпечують довгостроковий успіх. Спеціалізація фонду: освіта, ділові та медичні послуги, інвестиції.

Освіта майбутнього

Одним із перших інвестиційних об’єктів Sterling Partners була франчайзингова навчальна компанія Sylvan Learning Centres. З 1998 року один із підрозділів цієї компанії — Laureate Education займається міжнародною вищою освітою. Laureate Education інвестувала в Universidad Europea de Madrid і виросла до мережі міжнародних університетів Laureate International Universities. Сьогодні ця мережа обслуговує понад 1 млн студентів у більш, ніж 200 кампусах у 28 країнах. Laureate Education є публічною компанією, яка котирується на біржі NASDAQ під символом LAUR.

У 2005 році Sterling Partners заснував мережу шкіл Meritas, яка зросла до 19 шкіл із 14 тис учнів. У 2015 році корпорація Nord Anglia Education придбала більшість шкіл Meritas, а Sterling Partners зберіг за собою Léman Manhattan Preparatory School, розташовану в фінансовому центрі Нью-Йорка.

2019 рік ознаменувався придбанням Virtual Schools of Excellence. Назва була змінена на Hudson Global Scholars. Сьогодні компанія HGS володіє програмою Calvert high school та деяких інших шкіл. Зі школою Providence Country Day School компанія Hudson Global Scholars уклала довгостроковий контракт, щоб пропонувати програму «PCD-Global Campus» учням по всьому світу.

Міжнародна освіта по всьому світу

Міжнародна освіта для студентів по всьому світу

Програма Providence Country Day Global Campus вже впроваджена у школах 24 країн світу

Японія, Корея, В’єтнам, Китай, Малайзія, Індонезія, Таїланд, Тайвань, США, Канада, Мексика, Панама, Гватемала, Колумбія, Перу, Бразилія, Індія, Непал, Нігерія, ОАЕ, Південна Африка, Росія, Україна, Туреччина.

Замовте безкоштовну консультацію

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом та відповість на всі запитання.